"novorozenecké foceni u vas doma"

"Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat." Karl Lagerfeld

INFORMACE

Newborn focení neboli novorozenecké probíha u Vás doma,(Olomoucky kraj) může to někomu znít zvlaštně, ale ze své vlastní zkušenosti vím,  že cestovat s novorozencem nemusí byt vždy jednoduché a zvlašť naročné to může být i pro maminku po porodu císařem.

Newborn focení trvá většinou 2-3h, vše se, ale odvíji od potřeb miminka. Na novorozenecké focení se nemusíte nijak připravovat. Ve své podstatě stačí, aby miminko bylo spokojené a to ideálně před focením nakojené, unavené a chtělo se miminku spát. Proč chci aby spalo? Ne vždy se samozřejmě zadaří a tak fotíme tvz. koukací, i já sama je mám moc ráda, ale některé pozice nejsou s nespícím miminkem možné a je proto důležíté je uspat.

Veškeré vybavení co je k novorozeneckému focení potřeba vozím sebou včetně topení :-)

A jak to to celé začne?  V prvé řadě registrací a to již v těhotenství. Po porodu miminka mě kontaktujete a to idealně do druhého dne po porodu, ať stihnu zajistit včas termín do 14 dnů věku dítěte. Je to z důvodu, že v tomto období jsou miminka hodně spavá a při dotyku se tolik nebudí. Jakmile se dohodneme na termínu, obdržíte fakturu, tu je nutné uhradit předem.

Den před samotným focením Vás pak kontaktuji a dohodneme se na stylu, barvách a dalších podrobností co Vás zajímají :-)

Těším se na Vás

Fotografka novorozeneckého focení Olomouc Žaneta Bělínová
Čtěte prosím podmínky před samotným focením


Objednáním se na newborn, novorozenecké focení/ těhotenské či rodinné potvrzujete přijetí těchto podmínek:

neupravené fotografie poskytuji za cenu 3000kč!

Novorozenecké focení si zarezervujte ještě v těhotenství před samotným porodem (konkrétní termín novorozeneckého focení se domlouvá po samotném porodu ještě z porodnice)

je zakázáno,pokud se nedohodneme jinak - pořizovat si snímky fotoaparátem. Cena za balíček je splatná před samotným focením !!!!! v ceně je základní retuš - ořez,jas,barva a odstranění lehkých kosmetických vad, akné,pupínky,modřiny atd. ( ostatní po domluvě za příplatek )

Proto prosím,vyhněte se před focením tetovačkám pokud je na fotografii nechcete mít. Doba dodání fotografií je 3 týdny od Vašeho výběru, nikoli od data kdy proběhlo  novorozenecké/těhotenské či rodinné focení.

Vyhrazuji si prodloužit dodací lhůtu v následujících případech:při výběru 10 a více ks fotografií nad rámec zvoleného balíčku pokud fotograf obdrží výběr fotografií pro úpravu po lhůtě 3. týdnů od zaslání náhledů, automaticky se prodlužuje lhůta dodání až na 5 týdnů od doručení vybraných náhledů k úpravě. V případě  nemoci a dovolené. Pokud víte, že bude fotografie potřebovat dříve, objednejte se s ohledem na tuto skutečnost tak, aby se zajistilo klidné zpracování zakázky bez nervů pro obě strany. Po domluvě je možné express zpravovani a to za poplatek 175kč za fotografii

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Je zakázáno zaslané náhledy jakkoliv zveřejňovat či upravovat. Náhledy jsou určeny pouze pro výběr a jsou ve vlastnictví autora. Do 7 dnů od focení obdržíte odkaz na uzamčenou galerii s neupravenými náhledy, ze kterých si budete moc vybrat ty Vaše 📷:)

Cena za dopravné je 7kč,- /km počítáno tam i zpět.  Pokud je v místě bydliště placené parkovné, hradí ho klient.Pokud je místo focení vzdálené více jak 30 min je připočítáno cestovne 200kč za hodinu(počáteční místo Uničov) Obslužné oblastí Olomoucky kraj ale nejčastěji je to Olomouc Prostějov, Uničov a jejich okolí

tisk fotografií není v ceně.

"novorozenecké foceni u vas doma" "novorozenecké foceni u vas doma"